veribis-CRM

CRM pazarı global olarak büyümeye devam ederken, doğru CRM yazılımını seçmek gün geçtikçe zorlaşıyor. Günümüzde CRM’in kritik bir önem taşıdığı gerçeğinden hareketle, sizler de alternatiflerin tümünü değerlendirmek istiyorsanız, işte Mikro Yazılım’ın Veribis CRM’ini keşfetmeniz için bir fırsat!

veribis-CRM

CRM nedir? CRM’e neden önem vermelisiniz?

Consumer relationship management (CRM) yani müşteri ilişkileri yönetimi; teknoloji, strateji ve uygulamalarını işletmeniz için müşteri sadakati oluşturacak şekilde kullanmanızdır. Başarılı bir CRM, mevcut müşterileri korurken potansiyel müşteriler de kazanır. Müşterilerinizle sürdürülebilir ilişkiler kurmak, böylece kârlılığınızı artırmak istiyorsanız CRM’i bir yönetim felsefesi olarak ele alıp hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Bir bakışta Veribis CRM

Entegrasyon çözümlerimizin arasına eklediğimiz müşteri ilişkileri yönetimi programı Veribis CRM,

 • Müşterilerinizi daha iyi tanımanızı
 • Satış fırsatlarını etkin şekilde yönetmenizi
 • Daha kazançlı satışlar yapmanızı
 • Kurumsallaşma sürecinizi hızlandırmanızı

sağlar.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile entegre

Veribis CRM’i tüm iş süreçlerinizi uçtan uca yönetmenizi sağlayan Mikro Yazılım ürünleri Mikro Jump ve Mikro Fly ile entegre şekilde sunuyoruz. Kontrollü büyümek isteyen KOBİ’lerin tercihi Mikro Jump’ın ve hedeflerine uçarak giden büyük işletmelerin yazılımı Mikro Fly’ın ana paketine eklenen Veribis CRM’e ‘Satış ve Müşteri Yönetimi’ modülü altından ulaşabilir, her an her yerden etkin bir müşteri ilişkileri yönetimi yapabilirsiniz.

Neden Veribis CRM kullanmalısınız?

Bugün Veribis CRM kullanmaya başlamak için tam 5 çok geçerli sebebiniz var.

Veribis CRM ile

 1. Müşterilerinizle olan etkileşimlerinizi kayıt altına alıp deneyimlerini iyileştirebilmek için etkin bir müşteri geçmişi oluşturabilirsiniz.
 2. Müşterilerinizi daha iyi tanıyıp beğenilerini, ürün ya da hizmetlerinizle kurdukları ilişkiyi daha iyi anlayabilirsiniz.
 3. Ürün ve hizmet satışlarınızı uçtan uca yönetebilir, satış sürecinizi otomatize edebilirsiniz.
 4. Satış personelinizin performansını anlık olarak takip edebilirsiniz.
 5. Böylece işletmenizin kârlı ve verimli biçimde büyüme trendine girmesini sağlar, kurumsallaşma yolunda önemli mesafeler katedersiniz.

Veribis CRM sizin için hangi işleri kolaylaştırıyor?

 • Veribis CRM, müşterilerinizin bilgi, görüşme, fırsat ve teklif geçmişini kaydeder. Böylece müşterileriniz, kendileriyle gerçekleştirdiğiniz tek bir görüşme ya da satış sürecinde bile gördükleri ilgiyi hisseder, daha anlamlı bir müşteri deneyimi elde eder.
 • Veribis CRM ile müşterilerinize dair tüm bilgiler tek bir platformda toplanır. Böylece personeliniz birbiriyle ve sizinle aynı dili konuşur.
 • Veribis CRM, tuttuğu noksansız veri kaydı sayesinde kurumsal hafıza oluşturur. Satış ve müşteri ekibiniz değişse de işletme ve markanızın müşterinizin gözündeki imajı daima aynı kalır.
 • Veribis CRM teklif ve satış süreçlerini optimize ettiği için personelinizin birbirinden farklı ya da hatalı teklifler hazırlamasının da önüne geçer.
 • Ayrıca özet raporlar hazırlayarak karar ve aksiyon alma süreçlerinizi kısaltır.
 • Veribis CRM’e dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişilebilir, kolayca kullanabilirsiniz.

Veribis CRM ile daha müşteri odaklı ve kurumsal bir işletme olma yolunda eliniz artık çok daha güçlü!