realty-group

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olan Realty Group, son yıllarda hız kazanan büyümesine destek olması ve süreçlerinin daha verimli şekilde yönetilmesini sağlamak için Zoho’yu seçti. Zoho ürünlerinin Türkiye Yetkili Satıcısı Cloudyflex ’in desteği ile kısa sürede birçok uygulamayı aktif olarak kullanan Realty Group’un Genel Müdürü Mehmet Hilal, Zoho’yu tüm firmalara tavsiye ettiğini dile getirirken aynı zamanda süreçlerindeki iyileşmeye dair bilgi verdi.

realty-group

2012 yılından bu yana gayrimenkul sektörüne hizmet veren Realty Group, büyümeye bağlı olarak doğru CRM yazılımı arayışına girerek, birçok firma arasından Zoho’yu seçti. Özellikle pazarlama uygulamalarındaki entegrasyon kolaylığının seçimleri üzerinde oldukça etki yarattığını belirten Mehmet Hilal, aynı zamanda Zoho One’ın bütün bir paket olarak hizmet vermesinin de seçimlerini etkilediğini söyledi.

Şu anda aktif olarak; Zoho CRM, Zoho Social, Zoho Forms, Zoho Creator ve Zoho Analytics’i aktif olarak kullanan firma, SalesIQ’nun sunduğu avantajlardan da yararlanıyor. Özellikle SalesIQ üzerinden ulaşan müşterilerin takibini Zoho CRM üzerinden yapabilmenin büyük avantaj kazandırdığını dile getiren Mehmet Hilal, Zoho’nun Realty Group açısından en büyük artısının zamandan tasarruf etmeleri olduğunu söylüyor.

Emlak sektörüne özgü karmaşık süreçleri, Zoho uygulamaları ile oldukça kolay bir şekilde yönetebilen firma, aynı zamanda Cloudyflex’in süreç boyunca verdiği desteğin fazlasıyla kıymetli olduğunu da söylüyor.

Gayrimenkul CRM noktasında oldukça dikkat çeken bir başarı hikayesine imza atan Cloudyflex ve Realty Group, bugün her firma için en önemli şey olan zaman noktasında avantaj yaratmak isteyenlere bir örnek teşkil ediyor.