BtcTurk

Türkiye’nin ilk dünyanın 4. Bitcoin ve kripto para alım-satım borsası olan BtcTurk, Cloudyflex ile müşterilerine çok daha iyi bir hizmet sunuyor.

BtcTurk

Müşterilerinin taleplerini daha iyi anlayarak, daha doğru iletişim kurmayı ve hizmetinin kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen BtcTurk, bu hedeflerini gerçekleştirmek adına Cloudyflex’i tercih etti. Müşteri talep, şikâyet ve önerilerini kayıt altına alarak, süreçlerini yeniden tasarlayan firma, Zoho ürünleri ile geleceğe daha sağlam adımlar atıyor.

BtcTurk, Zoho Desk, Zoho CRM, SalesIQ ve Analytics çözümlerini kullanarak, 600 binden fazla müşterisine, en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.

‘’Müşteri taleplerinin farklı birimlere aktarımında mevcut iş süreçlerimizi Desk uygulaması sayesinde sistematik hale getirdik. Müşteri ile alakalı bütün süreçlerimizi Desk ekranları üzerinden yürütebiliyor, performans ve kalite ölçümlerini yapabiliyoruz. Analytics uygulaması ile analitik iş zekâsı ihtiyaçlarımıza çözümler buluyor ve geliştirmeye devam ediyoruz. Müşteriyi detaylı olarak analiz edebileceğimiz rapor ve dashboard çalışmalarımız devam ediyor.

CRM uygulaması ile ilk etapta müşteri kartlarının sisteme aktarılması ve müşterinin sayfa hareket istatistiklerini tutmaya başladık. Buradan ve Analytics uygulamasından besleyeceğimiz veriler ile pazarlama çalışmalarımızı şekillendireceğiz’’

BtcTurk COO- Alphan Göğüş

Zoho uygulamalarının kullanıcı deneyimi açısından büyük avantaj sağladığını dile getiren Göğüş, bir hafta içerisinde kullanıcıların uyum sağlayabildiğini ve Cloudyflex’in bu süreçte sağladığı admin eğitimleri ile bütün süreç tasarımlarını, API bağlantılarını, Analytics kullanımını firma içinde oldukça kısa sürede gerçekleştirdiklerine değindi.

BtcTurk COO’su Alphan Göğüş, canlıya geçiş süreci ve Cloudyflex’in bu sürece katkısı hakkında ise;

‘Zoho uygulamaları kullanım açısından oldukça kolay olmasının yanında hızlı ve güvenli entegrasyon sağlıyor. Benzer birçok ürüne göre fiyat performans puanı oldukça yüksek. Hiçbir üründe bulamayacağınız özellikleri barındıran önemli çözümleri var. En önemlisi de taleplerimiz doğrultusunda kendini sürekli geliştiriyor. Cloudyflex, öncelikle ürüne hakimiyetlerinin yanı sıra bizim ihtiyaçlarımızı çok iyi analiz etti. Kısa sürede başarılı bir şekilde bütün süreçlerimizin entegrasyonunu yaparak uygulamaları canlıya aldık. Bu geçiş aşaması ve sonrasında bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bütün sorunlarımız ile birebir ilgilendiler. Bazı taleplerimizi ve ihtiyaçlarımızı Zoho Merkezine iletmemizde bize çok yardımcı oldular. Hatta talebimiz doğrultusunda bir üründeki geliştirmenin hızlı bir şekilde devreye alınmasında çok yardımcı oldular’ dedi.

Zoho uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi alarak, işletmenizin iş süreçlerinin daha iyi bir yönetime sahip olmasını istiyorsanız, Cloudyflex‘i  ziyaret edebilirsiniz.